Wydech rowerowy Turbospoke

10014399

OD 86,90 zł

Czas wysyłki:SprawdźMasz pytania? Napisz do nas!
Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Wydech rowerowy Turbospoke

Wydobądź więcej ze swojego roweru! Wyciągnij to wszystko - „dostosowanie” może być tak łatwe… dzięki wydechowi rowerowemu Turbospoke.

Turbospoke nie tylko wygląda jak prawdziwy wydech motocykla, ale jego część powoduje nawet naprawdę fajny hałas silnika. Gdy tylko koła się zakręcą, wydech wydobywa dźwięk, który chcesz usłyszeć, i zmienia się w zależności od prędkości. Przykład: Nie potrzebujesz baterii do Turbospoke. Jest w 100% zasilany siłą mięśni.

Turbospoke pasuje do 95% wszystkich motocykli, jest odpowiedni dla dzieci powyżej 6 lat i ma rozmiar opony rowerowej od 16 cali.

JAK TO DZIAŁA?
1. Szprychy uderzają w mapę:

  • Karta silnika jest mocno osadzona w czarnym uchwycie, z jednym końcem między szprychami. Teraz, gdy koło się obraca, karta zostaje uderzona przez szprychy i zaczyna wibrować. Drgania przenoszone są na wspornik, tworząc dźwięk silnika.

2. Każda karta wydaje inny dźwięk:

  • Każda karta silnika ma inny kształt. Ze względu na różne kształty, każda karta ma indywidualną wibrację po uderzeniu przez szprychy. Dzięki Turbospoke możesz wytwarzać całą gamę różnych dźwięków silnika. Ponieważ każda karta silnika ma dwa „gniazda zasilania”, dźwięk każdej karty można ustawić jeszcze bardziej indywidualnie. Wypróbuj sam i ścigaj się ze znajomymi!

Karty motoryczne - jak długo działają?

  • Karty silnikowe są wykonane z plastiku polipropylenowego, zwanego również PP. Ten plastik sprawia, że ​​karty są wyjątkowo odporne. Karty są odporne na warunki atmosferyczne i działają przez lata!
  • W porównaniu do starej sztuczki karcianej, karty silnika są znacznie głośniejsze i znacznie trwalsze!
  • Po pewnym czasie i intensywnym użytkowaniu widać, że „strefa mocy” karty słabnie, a kolor zanika. Jest to całkowicie normalne i wynika z wcierania szprych na mapie. Ale nie martw się, dopóki karta ma kontakt ze szprychami, nadal będzie wydawać fajne dźwięki. Możesz nawet odkryć nowe dźwięki.

Dostępne warianty

Produkt Kod Dostępność Wysyłka Cena Koszyk
Wydech rowerowy Turbospoke 10014399 14 dni roboczych
14 dni roboczych
86,90 zł
Masz pytania? Napisz do nas!

Opinie

Napisz opinię

Wydech rowerowy Turbospoke

Wydech rowerowy Turbospoke

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: