Pokrowiec na motocykl Louis Primo

OD 359,90 zł

389,90 zł

-30,00 zł

Czas wysyłki:SprawdźMasz pytania? Napisz do nas!
Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Pokrowiec na motocykl Louis Primo

Cechy:

  • Wydajność jest wykonana z ciężkiego, odpornego na promieniowanie UV materiału, który jest jednak oddychający. Jest on wyłożony miękkim wewnętrznym polarem, aby zapobiec porysowaniu lakieru. Okrągłe odblaskowe paski świecą jasno w świetle reflektorów, aby ostrzec wszystkich, że istnieje dość duży obiekt, którego muszą unikać. Twój motocykl jest o wiele bezpieczniejszy, co jest ważne przy parkowaniu przy krawężniku, ale także, jeśli trzymasz swoją maszynę w słabo oświetlonym garażu podziemnym lub na parkingu. Duże okno z tyłu pokrywy pozwala wyraźnie widzieć tablicę rejestracyjną, co jest dobre, jeśli zaparkujesz motocykl w miejscu publicznym
  • Tkanina odporna na zabrudzenia i dwa otwory wentylacyjne na wysokości uchwytu kierownicy zapobiegają tworzeniu się skroplin, na przykład gdy temperatura ulega wahaniom, zapewniając skuteczną ochronę przed korozją. Odporny na ciepło wewnętrzny materiał w dolnej trzeciej części oznacza, że ​​można zakryć rower, zanim całkowicie się ochłodzi. I wreszcie, szeroki środkowy rozporek, sznurek do ściągania i centralny pasek zabezpieczający (na dole) zapewniają, że pokrywa zawsze będzie dopasowana, nawet przy silnym wietrze
  • Przelotki zintegrowane w pokrywie są zaprojektowane do zamka (należy zamawiać osobno), aby zabezpieczyć pokrywę przed kradzieżą.
  •  Materiał: 100% poliester (ripstop) z powłoką TPU
  •   Kolor: piasek; z odblaskowymi srebrnymi logami Louis
  •  Dostarczany w praktycznej torbie do noszenia.
  • W przypadku niektórych modeli motocykli (zwłaszcza enduros) integralna ochrona cieplna wewnątrz pokrywy może nie sięgać aż do wylotu, który jest umieszczony wysoko na tylnej części tych motocykli.
  • Bagażniki, walizki, przednie szyby i inne znaczące modyfikacje motocykla mogą znacznie zmienić wymiary, więc konieczne może być wybranie większej / innej osłony.

Dostępne warianty

Produkt Kod Dostępność Wysyłka Cena Koszyk
Pokrowiec na motocykl Louis Primo S-L 10011326 14 dni roboczych
14 dni roboczych
389,90 zł 359,90 zł
Pokrowiec na motocykl Louis Primo XL-2XL 10011327 14 dni roboczych
14 dni roboczych
479,90 zł 455,51 zł
Masz pytania? Napisz do nas!

Opinie

Napisz opinię

Pokrowiec na motocykl Louis Primo

Pokrowiec na motocykl Louis Primo

22 innych produktów w tej samej kategorii: