Pokrowiec na motocykl Louis Motorcycle Cover

Gwarancja najnizszych cen

OD 448,76 zł

Czas wysyłki:Sprawdź
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!
motolinia
22 666 20 38
Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Cechy:

  • Wydajność jest wykonana z ciężkiego, odpornego na promieniowanie UV materiału, który jest jednak oddychający. Jest on wyłożony miękkim wewnętrznym polarem, aby zapobiec porysowaniu lakieru. Okrągłe odblaskowe paski świecą jasno w świetle reflektorów, aby ostrzec wszystkich, że istnieje dość duży obiekt, którego muszą unikać. Twój motocykl jest o wiele bezpieczniejszy, co jest ważne przy parkowaniu przy krawężniku, ale także, jeśli trzymasz swoją maszynę w słabo oświetlonym garażu podziemnym lub na parkingu. Duże okno z tyłu pokrywy pozwala wyraźnie widzieć tablicę rejestracyjną, co jest dobre, jeśli zaparkujesz motocykl w miejscu publicznym
  • Tkanina odporna na zabrudzenia i dwa otwory wentylacyjne na wysokości uchwytu kierownicy zapobiegają tworzeniu się skroplin, na przykład gdy temperatura ulega wahaniom, zapewniając skuteczną ochronę przed korozją. Odporny na ciepło wewnętrzny materiał w dolnej trzeciej części oznacza, że ​​można zakryć rower, zanim całkowicie się ochłodzi. I wreszcie, szeroki środkowy rozporek, sznurek do ściągania i centralny pasek zabezpieczający (na dole) zapewniają, że pokrywa zawsze będzie dopasowana, nawet przy silnym wietrze
  • Przelotki zintegrowane w pokrywie są zaprojektowane do zamka (należy zamawiać osobno), aby zabezpieczyć pokrywę przed kradzieżą.
  •  Materiał: 100% poliester (ripstop) z powłoką TPU
  •   Kolor: piasek; z odblaskowymi srebrnymi logami Louis
  •  Dostarczany w praktycznej torbie do noszenia.
  • W przypadku niektórych modeli motocykli (zwłaszcza enduros) integralna ochrona cieplna wewnątrz pokrywy może nie sięgać aż do wylotu, który jest umieszczony wysoko na tylnej części tych motocykli.
  • Bagażniki, walizki, przednie szyby i inne znaczące modyfikacje motocykla mogą znacznie zmienić wymiary, więc konieczne może być wybranie większej / innej osłony.

Dostępne warianty

Produkt Kod Dostępność Wysyłka Cena Koszyk
Pokrowiec na motocykl Louis Motorcycle Cover S-L 10010762 Na telefon
22 666 20 38
19 dni roboczych
448,76 zł
Pokrowiec na motocykl Louis Motorcycle Cover XL-2XL 10010763 Na telefon
22 666 20 38
19 dni roboczych
538,73 zł
Pokrowiec na motocykl Louis Motorcycle Cover XL-3XL 10010764 Na telefon
22 666 20 38
19 dni roboczych
628,73 zł
Masz pytania? Zadzwoń do nas!
motolinia
22 666 20 38

Opinie

Napisz opinię

Pokrowiec na motocykl Louis Motorcycle Cover

Pokrowiec na motocykl Louis Motorcycle Cover

19 innych produktów w tej samej kategorii: