ROTHEWALD Adapter do podnośnika motocykla

10002631

Gwarancja najnizszych cen

OD 214,80 zł

Czas wysyłki:SprawdźMasz pytania? Napisz do nas!
Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Adapter do podnośnika motocykla ROTHEWALD

W połączeniu z uniwersalnym stojakiem motocyklowym Rothewald (nr zamówienia 10002630, proszę zamawiać osobno), adapter przedni - wykonany z wytrzymałej, malowanej proszkowo kwadratowej rury (30 x 30 mm) - umożliwia podniesienie całego przedniego końca motocykla spod kierownicy. Przednie koło jest wtedy wolne od podłoża. Obsługa roweru i innych zadań, takich jak zmiana przedniego koła lub widelców, można wykonać profesjonalnie. Odpowiedni do motocykli z łatwo dostępną głowicą sterującą. Szerokość zewnętrzna: 40 cm - 4 ustawienia wysokości.

Aby korzystać z przedniego adaptera Rothewald, potrzebny jest również adapter kierownicy przeznaczony specjalnie dla twojego motocykla (patrz zamówienie nr 10002660 ff). To nie jest dostarczane. Zamów osobno. Musisz dokładnie zmierzyć średnicę wewnętrzną głowicy sterującej, a następnie wybrać odpowiedni adapter.

PROSZĘ WYKORZYSTAĆ WYŁĄCZNIE ADAPTERY GŁOWICOWE Z KERN-STABI DO TEGO PRZEDNIEGO ADAPTERA!

Ważna informacja: Przed użyciem adaptera przedniego należy zawsze podnosić ogon roweru za pomocą drugiego stojaka (np. Drugi stojak motocyklowy Rothewald Profi Universal, nr zamówienia 10002630). To powoduje, że podniesiony motocykl jest znacznie bardziej stabilny. W przeciwnym razie motocykl może się przewrócić i zostać uszkodzony lub spowodować obrażenia.

Stojak motocyklowy Rothewald „Profi” (nr zamówienia 10002630) w połączeniu z adapterem przednim (nr zamówienia 10002631) nadaje się do maksymalnego obciążenia bezpośredniego 150 kg. Oznacza to, że całkowita waga motocykla, w tym akcesoria nie mogą przekraczać 300 kg.

Dostępne warianty

Produkt Kod Dostępność Wysyłka Cena Koszyk
ROTHEWALD Adapter do podnośnika motocykla 10002631 19 dni roboczych
19 dni roboczych
214,80 zł
Masz pytania? Napisz do nas!

Opinie

Oceń 
2015-12-09

Adapter do podnośnika motocykla ROTHEWALD

Zaku w www.moto-akcesria.pl polecam,. produkt zgodny z opisem, wysyla dzien po terminie, lecz byla wczesniej informacja. Ogolnie na tak

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

ROTHEWALD Adapter do podnośnika motocykla

ROTHEWALD Adapter do podnośnika motocykla

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: