Nowy Spray PROCYCLE do smarowania łańcucha motocyklowego Zobacz większe
10038815 Cena louis.de:

CENY LOUIS.DE z 23% VAT

Spray do łańcucha Procycle Dry Lube

10038815

Gwarancja najnizszych cen
top100

OD 42,88 zł

Czas wysyłki:SprawdźMasz pytania? Napisz do nas!
Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Spray do łańcucha Procycle Dry Lube

Ten niezawierający tłuszczu, nieprzylepny rozprysk łańcuchowy zawiera teflon (PTFE), ma doskonałe właściwości smarne oraz zmniejsza zużycie łańcucha napędowego. Używana regularnie (mniej więcej co 400 km), Procycle Dry Lube zapewnia długą żywotność łańcucha, ponieważ nie uszkadza pierścieni O, X i Z-ring ani innych elementów.

W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozpylaczy łańcuchowych, łańcuch jest optymalnie uszczelniony, co zapobiega przenikaniu wody i brudu. Idealny dla motocyklistów, którzy często jeżdżą w błotnistym lub piaszczystym terenie (brud nie przylega do ogniw łańcucha). Nie wymaga to pracochłonnego i czasochłonnego czyszczenia łańcucha.

Smar łańcuchowy nie może być wyrzucany ze względu na wolne od tłuszczu właściwości tego produktu. Oznacza to, że zabrudzenie wahacza i obręczy koła tylnego należy już do przeszłości. Twój motocykl pozostaje czysty i lśniący.

Zastosowanie: Przed nałożeniem Procycle Dry Lube, łańcuch należy dokładnie wyczyścić za pomocą Procycle Chain Cleaner. Przed użyciem wstrząsnąć dobrze i nałożyć równomiernie i cienko Procycle Dry Lube. Zaczekaj kilka minut i powtórz proces.

WSKAZÓWKA: Zalecamy powtarzanie zabiegu po długich podróżach w deszczu, aby zapobiec rdzewieniu powierzchni. Powinieneś również lekko rozpylać łańcuch w regularnych odstępach czasu (co 400 km).

Zagrożenie. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: może pęknąć po podgrzaniu. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

Dostępne warianty

Produkt Kod Dostępność Wysyłka Cena Koszyk
Spray do łańcucha Procycle Dry Lube 10038815 19 dni roboczych
19 dni roboczych
42,88 zł
Masz pytania? Napisz do nas!

Opinie

Napisz opinię

Spray do łańcucha Procycle Dry Lube

Spray do łańcucha Procycle Dry Lube

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: