Nowy Najtaniej! X-LITE N-COM BX5 Zobacz większe

20013758 Cena louis.de:

CENY LOUIS.DE z 23% VAT

Nolan N-Com M5 Bluetooth-Kit

20013758

OD 719,90 zł

1 189,90 zł

-470,00 zł

Czas wysyłki:SprawdźMasz pytania? Napisz do nas!
Zapytaj o produkt

Więcej informacji

Zestaw Nolan N-Com M5
Bluetooth

M5 to nowy uniwersalny system komunikacji od Nolan N-Com, jest kompatybilny ze wszystkimi hełmami Nolan. System oferuje najwyższą wydajność w połączeniu z całkowicie nową koncepcją.

M5 to pierwszy N-Com montowany z tyłu kasku. W ten sposób hałas wiatru jest zredukowany do minimum, a głośność hełmu jest idealnie zrównoważona.

Klawiatura jest wyjątkowo energooszczędna i nie musi być przymocowana do kasku. Zasięg klawiatury Bluetooth wynosi 5 metrów. Płaska i ergonomiczna konstrukcja zapewnia maksymalną łatwość użycia 4 przycisków.

Awaryjne światło stopu (ESS): M5 oferuje prawdziwą innowację dzięki czerwonej diodzie LED awaryjnej zamontowanej z tyłu kasku. W przypadku gwałtownego lub awaryjnego hamowania dioda LED zaświeci się, sygnalizując niebezpieczną sytuację dla następnego ruchu. System może mierzyć energię hamowania przez zintegrowane czujniki i w razie potrzeby włącza światła LED.

System Auto ON-OFF: Nie musisz ręcznie wyłączać N-Com. Wbudowany czujnik ruchu automatycznie wyłącza M5, jeśli kask nie zostanie wykryty przez 30 sekund. Po ponownym założeniu N-Com lub kasku M5 automatycznie aktywuje i wznawia wszystkie połączenia.

Aplikacja na Androida, iPhone'a i iPada: Możesz łatwo zarządzać i kontrolować M5 z telefonu komórkowego. Ponadto aplikacja oferuje szereg ustawień i dodatkowe funkcje.

Innowacja i wydajność odróżniają M5 od innych systemów komunikacji: radio FM z RDS, połączenia z telefonami komórkowymi, muzyka i GPS przez Bluetooth to tylko niektóre z innowacyjnych funkcji systemu. Innym bardzo ważnym punktem jest to, że M5 jest w stanie podłączyć się do wszystkich popularnych systemów komunikacyjnych na rynku.

  • Połączenie przez Bluetooth z dwoma telefonami komórkowymi
  • Możliwe rozmowy z maksymalnie 6 motocyklami
  • Możliwe telefonowanie z telefonem komórkowym, słuchanie muzyki z odtwarzacza MP3 i instrukcje Navis
  • Automatyczne włączanie i wyłączanie za pomocą akcelerometru
  • Funkcja komunikatu głosowego: Łatwy w użyciu dzięki rozpoznawaniu głosu
  • Hałas w tle jest zredukowany

Funkcja oszczędzania baterii umożliwia automatyczne wyłączenie wzmacniacza N-Com, gdy nie słychać aktywnych źródeł dźwięku

Dostępne warianty

Produkt Kod Dostępność Wysyłka Cena Koszyk
Nolan N-Com M5 Bluetooth-Kit 20013758 14 dni roboczych
14 dni roboczych
1189,90 zł 719,90 zł
Masz pytania? Napisz do nas!

Opinie

Napisz opinię

Nolan N-Com M5 Bluetooth-Kit

Nolan N-Com M5 Bluetooth-Kit

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: