Wyszukaj:
Wyszukiwanie zaawansowane

Nasze marki:

Najpopularniejsze marki:

Salony firmowe

Warszawa

Aleja Prymasa Tysiąclecia 74

Dla Ciebie:

Poniedziałek - Piątek: 10.00 - 20.00 Sobota: 10:00 - 18:00 Niedziela: 10:00 - 16:00

Telefon:

Tel. 22 666 20 38
Tel. kom. 512 805 365
Tel. kom. 798 973 421
Parking przy lokalu Strefa relaksu Płatności kartą Zakupy na raty
Nowy warszawski salon moto-akcesoria.pl mieści się przy Alei Prymasa Tysiąclecia 74 pomiędzy salonem Harley-Dawidson i salonem Suzuki, zaraz obok pubu Cafe66.
Tak, jak w każdym z pozostałych salonów moto-akcesoria.pl, motocyklista znajdzie wszystko, co potrzebuje, by móc w pełni cieszyć się swoją pasją. Ponad 500 m2 wypełnionych po brzegi akcesoriami... kurtki, spodnie, kombinezony kaski, buty, rękawice a także wiele części eksploatacyjnych i gadżetów motocyklowych. Obsługa, czyli ludzie, którzy sami są motocyklistami, posiadają ogromną wiedzę na temat motocykli i zawsze są gotowi do pomocy.
Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie

Kontakt

motolinia: 0801 011 946
tel.: 22 666 20 38
kom.: 512 805 365
kom.: 798 973 421
e-mail: sklep@moto-akcesoria.pl

adres:
Nowa lokalizacja!
al. Prymasa Tysiąclecia 74
01-424 Warszawa

NIP: 955-228-11-60
REGON: 320789971

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie.

Co nowego?

Jeżeli sezon ogórkowy jest w pełni, to nie zwlekaj - już teraz podziel się z nami pomysłem na ciekawe wydarzenie, które postaramy się szybko zrealizować.

Chciałbyś przetestować jakiś sprzęt? Zależy Ci na lepszym poznaniu danej marki? Może po prostu chcesz się spotkać w miłej atmosferze z innymi entuzjastami? Pisz do nas już teraz! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a postaramy się jak najszybciej wprowadzić Twój pomysł w życie!

Lokalizacja i dojazd

52° 14' 23.75" 20° 57' 26.77"

Dojazd do salonu:

Salon znajduje się przy Alei Prymasa Tysiąclecia 74 pomiędzy salonem Harley-Dawidson i salonem Suzuki, zaraz obok pubu Cafe 66

Dojazd komunikacją miejską:

Dojazd z dworca zachodniego - z przystanku "Rondo Zesłańców Syberyjskich" (po zachodniej stronie dworca) wsiadamy w linię autobusową 136 lub 186, należy wysiąść na przystanku "PKP Koło".
Dojazd z dworca centralnego - linia autobusowa 109, należy wysiąść na przystanku "PKP Koło", a następnie przejść przez al. Prymasa Tysiąclecia i skręcić w lewo (salon znajduje się ok. 200 m od przejścia dla pieszych).
Aby dotrzeć do salonu z centrum należy wsiąść w metro w stronę Młocin, wysiąść na stacji "Ratusz Arsenał", przesiąść się w linie autobusową 190 w kierunku Os. Górczewska. Następnie wysiąść na przystanku "PKP Koło", po czym przejść przez al. Prymasa Tysiąclecia i skręcić w lewo (salon znajduje się ok. 200 m od przejścia dla pieszych).
Możliwy jest też bezpośredni dojazd z centrum linią autobusową 171 (również przystanek "PKP Koło")

Pliki z lokalizacją salonów moto-akcesoria.pl do wgrania do nawigacji:

Plik .kml do aplikacji Google Earth Plik do nawigacji TomTom Plik do nawigacji Garmin Plik w formacie .GPX

Instrukcja instalacji załączona jest do archiwum ZIP

Konsultanci

Powered by akcesoria motocyklowe www.moto-akcesoria.pl. Projekt graficzny: Magnetic Point
moto–akcesoria.pl spółka z o.o. , Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000350272, NIP 9552281160, kapitał zakładowy: 50.000zł

Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji oraz zostały użyte jedynie w celach informacyjnych

3m a1 abus acerbis acewell agv airoh ajs akrapovic alan albrecht alpinestars ariete arko armor all artfox athena autec axo baruffaldi beru beta bgs bodystyle bos braincap bsm bucheli bulletproof buse buzzetti caberg cafe-racer castrol champion continental cycle spirit dainese daytona did dupli color dynojet effax fehling filtrex five stars garmin givi had harri's head held hepco & becker highway 1 hurric iron horse k&n kellermann krauser lazer leovince louis lsl lucas m+s madhead maisto moto detail motul mra mtr national cycle ngk nolan nordisk nordkap opticparts out door polo probiker procycle proxxon puig q-one regina roleff rukka s100 saito sancho schuberth scorpion shark shoei sidi streetfighter sw-motech tomtom uvex valvoline vanucci wunderlich x-bionic x-lite x-socks x-underwear