Kategorie:
Nasze marki:
Rękawice
|
Rękawice motocyklowe RUKKA Jupiter czarne rozm. 7 Kod: 70030407 |
Wysyłka Salony: zobacz | 499,00zł |
Oblicz ratę
|
|
|
Rękawice motocyklowe RUKKA Jupiter czarne rozm. 8 Kod: 70030408 |
Wysyłka Salony: zobacz | 499,00zł |
Oblicz ratę
|
|
|
Rękawice motocyklowe RUKKA Jupiter czarne rozm. 9 Kod: 70030409 |
Wysyłka Salony: zobacz | 499,00zł |
Oblicz ratę
|
|
|
Rękawice motocyklowe RUKKA Jupiter czarne rozm. 10 Kod: 70030410 |
Wysyłka Salony: zobacz | 499,00zł |
Oblicz ratę
|
|
|
Rękawice motocyklowe RUKKA Jupiter czarne rozm. 11 Kod: 70030411 |
Wysyłka Salony: zobacz | 499,00zł |
Oblicz ratę
|
|
|
Rękawice motocyklowe RUKKA Jupiter czarne rozm. 12 Kod: 70030412 |
Wysyłka Salony: zobacz | 499,00zł |
Oblicz ratę
|
- Towar w magazynie
wysyłka do 72h - Towar u dostawcy
wysyłka do 6 dni roboczych - Towar na
zamówienie
Rękawice motocyklowe RUKKA Jupiter czarne
Rękawice zaliczane do grupy X-TRAFIT - zapewniają stabilny chwyt i dużą przyczepność do manetki. Dzięki optymalnej chwytności zapewniają doskonałą kontrolę. 100%-owa wodoszczelność oraz możliwość oddychania skóry zapewnia komfort klimatyczny.
Materiały:
- Wykonane z połączenia skóry i odpornego na ścieranie oraz rozerwanie materiału CORDURA (100% poliamid)
- Konstrukcja warstwowa - warstwa wierzchnia, membrana GORE-TEX® i wewnętrzna podszewka połączone ze sobą dzięki innowacyjnej technologii
- Komfort jak przy trzech warstwach, uczucie jak przy jednej
Ochraniacze
- Miękkie ochraniacze kłykci oraz palców zabezpieczające przed urazami
- Miękkie ochraniacze nadgarstka
Dodatkowe cechy:
- Maksymalna wygoda i doskonałe dopasowanie
- Elastyczne wstawki w newralgicznych miejscach zwiększające komfort podczas obsługi gazu, sprzęgła itp.
- Regulacja na rzep w mankiecie oraz ściągacz w nadgarstku zapewniają idealne przyleganie rękawicy do dłoni motocyklisty
- Wstawki z materiału odblaskowego zwiększające bezpieczeństwo motocyklisty w trudnych warunkach
- Kolor: czarne
Technologie użyte w rękawicach
- Gore-Tex
Działanie Gore-Tex'u opiera się na wprasowanej w tkaninę półprzepuszczalnej membranie, wykonanej z porowatego teflonu. Mikrootwory te są większe niż pojedyncze molekuły wody z jakich składa się wydzielany w postaci pary wodnej pot, a jednocześnie mniejsze niż wielocząsteczkowe pakiety z jakich składa się woda w stanie ciekłym (np. deszcz). Różnica stężeń pary wodnej po dwu stronach membrany powoduje powstanie ciśnienia osmotycznego, co umożliwia transport pary wodnej z ośrodka o większym stężeniu do ośrodka o mniejszym, a jednocześnie membrana jest nieprzepuszczalna dla wody.
Gwarancja
Kod w katalogu Rukka: 70208778990
- GG: 6938901
- Motolinia: 91 483 35 21, 801 011 946
- E-mail: sklep@moto-akcesoria.pl
Warto również zobaczyć
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

Kaski
Odzież
Rękawice
Buty
Gogle i okulary
Na prezent
Eksploatacja
Akcesoria
Narzędzia
Podróże
Chemia
Oleje
dla Dzieci
dla Kobiet
Cross
Quady
Skutery



























